POOD AVATUD: T-R 12:00-18:00, L 12:00-16:00   P, E SULETUD       
NB! Uued laolõppude sooduspakkumised kuni -50%. Vaata pakkumisi SIIT.

Skip to Main Content »

Search Site
Ostukorv on tühi

Tere tulemast Ratsavarustus 24 e-poodi!

HORSYD naturaalsed lakukivid ja söödalisandid

Rõõmusõnum neile, kes pooldavad ökoloogilisi hobuste söödalisandeid!

Ratsavarustus24 kohapealsesse tootevalikusse lisandus neli uut eriti kõva konsistentsiga hobustele mõeldud HORSYD lakukivi.
Valikus on 100% naturaalsed lakukivid himaalaja soolaga, liigestle, hingamisteedel ja seedimist soodustavate komponentidega lakukivid.
Kohapalne tootevalik on peagi laienemas.

Tutvu kohe ning osta poest või telli netist!

HORSYD (LEEDU) TUTVUSTUS:
HORSYD on looduslikult heade toidulisandite ja maiuste tootja ja tarnija, et tugevdada oma hobusesõprade tervist ja ennetada haigusi.

Meie pühendumus loomade toitumisele on olnud eluaegne teekond. Oleme juba üle 30 aasta uurinud ja uurinud loomade käitumist, seedimist ja tervist nende looduslikus elupaigas. See võimaldas meil välja töötada tooteid, mis on nende loomulike karjatamisharjumustega kooskõlas. Nende avastuste põhjal mõistsime, et hobuste toitumisturul puuduvad looduslikult tervislikud toidulisandid.
Koostöös loomaarstide, toitumisspetsialistide, käitumisspetsialistide, kasvatajate ja teadlastega oleme välja töötanud hulga tooteid, mis sobivad nii loomulikult kokku hobuse seedimisega kui ka tugevdavad nende füüsilist ja emotsionaalset tervist.
Ennetamine on parem kui ravimine. Varustades oma hobust vajaliku rikastusega, hoiad ära hingamis-, liigese-, seede- ja käitumishäirete teket. Täiuslikult tasakaalustatud toitumine on hobuste tervise alus.  VAATA TOOTJA KODULHTE SIIT

12 ese(t)

lehekülje kohta

Tabelina  Nimekirjana 

Määra langev suund

12 ese(t)

lehekülje kohta

Tabelina  Nimekirjana 

Määra langev suund