Ratsavarustus24 pood asub aadressil MUSTAMÄE TEE 29, TALLINN (Maja ees tasuta parkimine!)
Sel nädalal on pood avatud nendel aegadel:
E 11:30-17:00   T, K, N 11:30-18:30 
NB! Sel nädalal R, L, P SULETUD

Skip to Main Content »

Search Site
Ostukorv on tühi

Tere tulemast Ratsavarustus 24 e-poodi!

LIISI JÄRLEMAKS, LIISI ID

Liisi järelmaksuga ratsutama!

Soovid välja vahetada oma ratsariiete garderoobi või soetada lapsele esimese komplekti ratsariideid ja -varustust, aga sul ei ole kasulik või võimalik kohe kõike välja osta? Ratsavarustus 24 pakub ratsavarustuse müüjatest esimesena Eestis koostöös Liisi järelmaksuga võimalust saada soovitud tooted kohe kätte ja tasuda selle eest mitmes osas kasvõi 60 kuud järjest! Kasuta julgesti mugavat ja soodsat Liisi järelmaksuvõimalust meie e-poest kaupade ostmiseks.

Liisi järelmaks aitab Sind vajaliku varustuse soetamisel.
• Saad ise valida sobiva sissemaksu suuruse ja lepinguperioodi. Miinimum summat ega miinimum ajaperioodi ei ole kehtestatud!
• Pärast esimese sissemakse tasumist ning allkirjastatud lepingute tagastamist, antakse Sinu tellimus töösse ja laos olev kaup tarnitakse tavaliselt 2-4 päevaga.
Ettetellimusel tellitavad asjad jõuavad Sinuni 1-2,5 nädalaga.

LIISI järelmaksu tingimused:

• Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalise elamisloaga inimesed
• Lepingu kestus kuni 1-60 kuud
• Minimaalne ostusumma puudub
• Lepingutasu 0 €!
•  Intressid:  kuni 130 € ostu puhul lisandub 25% aastas
                      130.01-640 € on intressiga 22%               
                      alates 640.01 € ostud on intressiga 20%

 

Kuidas arvutada kuumakset?

Paremal servas asuva kalkulaatori abil saad juba eelnevalt arvutada ligikaudse summa, mida igakuiselt järelmaksu lepingu alusel tasuma hakkad.

 

Kuidas järelmaksu taodelda?

Järelmaksu lepingut saab nüüd mugavalt sõlmida läbi Liisi ID makselingi, mis on ostukorvi maksevõimaluste nimekirjas. Seda saavad teha inimesed, kellel on ID-kaardiga keskkonda sisselogimise võimalused. Esita tellimus ja allkirjasta leping mõne minutiga!
Kellel ID-kaardiga allkirjastamise võimalus puudub, palun kirjutage oma järelmaksu soov meile e-mailile ja vormistame lepingu tavaposti kasutades.

 

 

NB! 
Tegu on finantsteenusega.
Tutvu tingimustega siin.