Ratsavarustus24 pood on avatud: T, K 12:00-17:00, N 12:00-18:00 L 12:00-16:00 
E, R ja P POOD SULETUD  MUSTAMÄE TEE 29, TALLINN 
LAOKAUPADE TARNE 1-3 päeva. Tutvu kohapealse tootevalikuga SIIN.

Skip to Main Content »

Search Site
Ostukorv on tühi

Tere tulemast Ratsavarustus 24 e-poodi!

Kes on Ratsavarustus24?

 

Olen hobuste ja ratsutamisega olnud seotud nii kaua kui ennast mäletan. Täna kasvatan kodus isiklikke hobuseid ning tegelen nende aretamisega. Isikulikust huvist hobuste suhtes sai Ratsavarustus24 2011. aastal algselt loodud eesmärgiga pakkuda meie ratsutajatele soodsa hinnaga ratsariideid ja ratsavarustust, mida sel hetkel nappis. Tänaseks on Ratsavarustus24 midagi palju enamat kui lihtsalt e-pood, kust saab soodsalt ratsavarustust tellida. 

See, et Ratsavarustus24 kaubamärgi taga seisab tegelikult väga ühtehoidev perekond, ei paista ilmselt e-poe külalistele kohe välja,  aga peale minu kuulub meeskonda veel 4 inimest – mu toetav abikaasa, pisike ponihuviline tütar, elukutselisest ratsutajast õde ning harrastusratsutajast ema. Tänu sellele, et oleme kõik hobustega igapäevaselt seotud, oleme juba aastaid e-poes müüdavaid kaupu saanud ise testida ja katsetada. Just tänu hästitoimivale meeskonnale olen oma toredatele klientidele saanud jagada asjakohaseid tootesoovitusi ning aidanud tootevalikus orienteeruda.

 Lisaks oma meeskonnale pakub igakülgset tuge Hollandi kaubamärkide HORKA ja RED HORSE tootjafirma, kelle kaubamärgid ma rohkem kui 5 aastat tagasi eesti turule esmakordselt tõin. HORKA on samuti pereettevõte ja edukalt tegutsenud üle 60 aasta. Praegune omanik, kes on HORKA’l juba kolmanda põlvkonna juht, külastas 2014. aasta oktoobris meid omas kodus Vanaoru talus, Põlvamaal. Peale otsekontakti ja inspireerivat koosviibimist sai meie koostöö  veel parema hoo sisse ning tänaseni oleme väga pidevas suhtluses.

Lisaks soodsatele hindadele ja laiale tootevalikule pean tugevaid peresidemeid ja tuntavat ühtehoidvust nii oma meeskonnas kui tootja ettevõttes Ratsavarustus24 peamisteks edasiviivateks konkurentsieelisteks. Vähem tähtis ei ole ka operatiivne suhtlus ning sujuv infovahetus nii oma klientide kui ka tootjafirmade vahel.

Töötame koos iga päev selle nimel, et kõik tellimused jõuaks kiiresti sihtkohta, küsimused saaksid operatiivselt vastuse ja mured mõlemaid osapooli rahuldava lahenduse.

Olen väga tänulik oma sadadele toredatele klientidele, kes on kõige tähtsam alus sellele, et saan täna teha seda tööd, mida kõige rohkem armastan.

 

Aitäh tähelepanu eest!

 

Riin & Ratsavarustus24